Po gymnaziálnom kole medzi študentami sa uskutočnilo školské kolo medzi žiakmi ZŠ a SŠ z okresu Detva a jedného družstva zo Zvolena, aby sme to nakoniec zavŕšili finálovým turnajom dňa 29.12.2023.

Finálový turnaj, organizovaný v tenisovej hale Sportys v Detve, za účasti najlepších družstiev školského kola boli doplnené o OZ Detvianska Aliancia Rómov, Slávia a družstvom dôchodcov. Okrem samotných „tuhých “ bojov pri stolnotenisových stoloch to bola ukážka toho, že keď je vôľa, chuť a odhodlanie, tak vek nie je problémom. Rozdiel medzi najstarším a najmladším účastníkom turnaja bol viac ako 50 rokov.

Víťazom sa nakoniec stalo družstvo dôchodcov, ktorým gratulujem k úspechu. Druhá Slávia a tretie miesto obsadilo družstvo ZŠ J.J.Thurzu z Detvy. Rovnako ďakujem všetkým zúčastneným a teším sa na 12. ročník.